Följ våra lag i Gothia Cup

Nu är det äntligen dags att sparka igång Gothia Cup 2017 och nedan hittar ni spelschemat för våra lag de tre första dagarna.

Vi ses !

  • Måndag 17 juli

    HemmalagBortalag
    Asker SKK 2BK Häcken08:00Slättadamm 3G14 Grp 18
    BK HäckenViggbyholms IK Röd08:50Slättadamm 3G13 Grp 9
    BK HäckenGIF Sundsvall09:00Grimbo 4B15S Grp 2
    AsreBK Häcken 109:40Slättadamm 3B13 Grp 23
    Lillestrøm SK 1BK Häcken 209:50Slättadamm 2B12 Grp 33
    BK HäckenCarinthia Soccer Women - Spittal/Drau10:50Guldheden SödraG16 Grp 2
    BK Häcken 1Coerver Coaching Tunisie 111:30Slättadamm 4B11 Grp 21
    BK Häcken 2JSSL Singapore 111:30Slättadamm 2B11 Grp 24
    DJK Arminia EilendorfBK Häcken 212:00Slättadamm 1B13 Grp 26
    BK HäckenOulu Nice Soccer13:30Slättadamm 3G14 Grp 18
    BK Häcken 2Lillestrøm SK14:20Slättadamm 3B14 Grp 38
    BK Häcken 1SC Vier- und Marschlande Hamburg14:40Slättadamm 1B14 Grp 41
    BK Häcken 2SS Academy/Jankidevi public school14:50Slättadamm 4B12 Grp 33
    BK Häcken 1Utpal Shanghvi Global School14:50Slättadamm 2B12 Grp 31
    BK HäckenOrsomarso FC15:00Heden 4B17E Grp 4
    BK Häcken 1Løv-Ham16:00Slättadamm 3B13 Grp 23
    Enskede IKBK Häcken16:30Heden 6G11 Grp 4
    BK Häcken 2Lyn Fotball17:30Grimbo 2B13 Grp 26
  • Tisdag 18 juli

    HemmalagBortalag
    Toronto High Park FC WhiteBK Häcken 210:00Slättadamm 4B12 Grp 33
    Niendorfer TSVBK Häcken 111:00Slättadamm 3B13 Grp 23
    Coerver Coaching TunisieBK Häcken 211:00Slättadamm 1B13 Grp 26
    Helsingborgs IF 1BK Häcken 112:30Slättadamm 4B11 Grp 21
    Helsingborgs IF 2BK Häcken 212:30Slättadamm 2B11 Grp 24
    Tingsryd United FCBK Häcken12:50Slättadamm 1G14 Grp 18
    Dalkurd FFBK Häcken13:30Grimbo 4B15S Grp 2
    Dalby GIFBK Häcken 113:40Slättadamm 3B14 Grp 41
    Skonto FCBK Häcken14:20Heden 4B17E Grp 4
    IFK HaningeBK Häcken 214:30Slättadamm 1B14 Grp 38
    BK HöllvikenBK Häcken14:30Slättadamm 3G13 Grp 9
    Piteå IF DFFBK Häcken15:30ÖisgårdenG16 Grp 2
    BK HäckenSävedalens IF16:30Kviberg 10 AG11 Grp 4
    Bara GIFBK Häcken 116:40Slättadamm 2B12 Grp 31
  • Onsdag 19 juli

    HemmalagBortalag
    BK Häcken 1Asre08:50Slättadamm 4B12 Grp 31
    BK Häcken 1Breidablik 510:00Slättadamm 1B14 Grp 41
    BK Häcken 2Breidablik 310:00Slättadamm 3B14 Grp 38
    BK HäckenFDF - Academia FC10:00SlottskogsvallenG16 Grp 2
    BK Häcken 1Utpal Shanghvi Global School 210:30Slättadamm 2B11 Grp 21
    BK Häcken 1Sollentuna FK 210:50Slättadamm 3B13 Grp 23
    BK Häcken 2Hässelby SK FF10:50Slättadamm 1B13 Grp 26
    BK Häcken 2Sollentuna FK11:20Slättadamm 2B12 Grp 33
    BK Häcken 2West Vancouver Soccer Club12:10Slättadamm 2B11 Grp 24
    Hammarby IF FFBK Häcken12:10Grimbo 4B15S Grp 2
    IF ElfsborgBK Häcken13:10Heden 4B17E Grp 4
    Ylämyllyn YllätysBK Häcken13:20Slättadamm 3G13 Grp 9
    BK HäckenIFK Solna13:20Slättadamm 1G14 Grp 18
    MKS Olimpia SzczecinBK Häcken16:30Heden 5G11 Grp 4