1

AAlborg BK

    0

    BK Häcken

      27 januari, 2017 | 15:30
      Aalborg Training camp | Träningsmatcher

      Resultat

      KlubbFörsta halvlekAndra halvlekResultat
      AAlborg BK111
      BK Häcken000

      BK Häcken

      # SpelareStartelvaInbyttMålAssGult kortRött kort
      8Erik Friberg 12100000
      9Alexander Farnerud 28100000
      11Nasiru Mohammed100000
      14Jakob Lindström100000
      15Kari Arkivuo 27100000
      17Gustav Berggren100000
      19Daleho Irandust 16100000
      21Rasmus Lindgren 25100000
      23David Engström100000
      26Peter Abrahamsson 29100000
      93Alhassan Kamara 13100000
      12Mohammed Abubakari 8010000
      16Albin Skoglund 19010000
      25Egzon Binaku 21010000
      27Joel Andersson 15010000
      28Adam Andersson 9010000
      29Jonathan Rasheed 26010000
      13Lucas Hedlund 93010000